Parádní filmy s koňmi

Krásné nedělní ráno mě inspirovalo k napsání filmové recenze na 2 parádní filmy s koni. Podle zahraničních portálů jsou to 2 nejlepší koňské filmy, které kdy byly natočeny.

Krasavec Beauty (Black Beauty) – je dobrodružný film pro celou rodinu, který vypráví vzrušující příběh o životě černého hřebce. Jako mládě byl zakoupen na panství zámožné rodiny, ale jak už to tak bývá, při stěhování se s koněm nepočítalo a byl opět prodán. Bohužel si mezitím vypěstoval silný vztah na malého chlapce, který mu slíbil, že až jednou našetří dost peněz, přijde si pro něj a opět budou spolu

Krasavec Beauty online ukázka

Spirit – divoký hřebec (Mustang, hřebec ze Cimarronu) – je klasická animovaná pohádka s pěkným hudebním doprovodem. Pokud by Vás to zajímalo, za Divokým hřebcem stojí stejní lidé, jako za pohádkou Shrek. Ve filmu hraje hlavní roli mladý mustang, který se snaží zachránit svoji rodnou planinu a opětovně si vydobýt ztracenou svobodu. Při boji s malou skupinou vojáků mu bude pomáhat hrdinný indián.

Spirit – divoký hřebec ke stažení zdarma

6 thoughts on “Parádní filmy s koňmi”

  1. Mám moc ráda koně a proto se mi líbí divoký hřebec.Koně mi dodávají inspiraci k osudu.Sním o tom že jednou až budu velká
    tak požádám otce aby mi postavy stáj a aby mi koupil klisnu
    kterou pojmenuji syxteen nebo skárlet podle jedné pohádky jménem horseland.

  2. Ahoj jmenuji se Lucie jsem malá holka a miluji koně jak z pohádek tak skutečný.Koně vídám ve snu.Miluji konskou hřívu,ocas,stáje.Mám s konma tryčka,1kalhoty,tři plakáty,jedno DVD a 4knížky zkrátka vše možné s konma.Až mi bude 12.let přihlásím se do zboru.Už se na to moc těším.moje heslo do Bela Sara vohočik.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.