Můj kamarád kůň 2

Nedávno jsem začala hrát jednu skvělou pc hru s koňmi a tak bych Vám jí dnes ráda představila. Jmenuje se Můj kamarád kůň 2. V této hře se musíte starat o parkurového koně. Obnáší to péči o koně, drezůru a další záležitosti. Samotná jízda na koni je zpracována velmi realisticky a přináší nádherný poct. Však se pokochejte video ukázkou. Osobně mě hra velmi baví. A co Vás? Napište do komentářů.

Hru Můj kamarád kůň 2 jsem kupovala v tomto e-shopu, protože ji měli kompletně přeloženou do češtiny.

42 thoughts on “Můj kamarád kůň 2”

  1. veľmi rada hrám tiež tuto hru a baví ma ako teba.Mam veľmi rada koníky,mam 6 rokov a chodím skoro každu sobotu zajazdiť si na koníkoch.

  2. Mě osobně taky. Dostala jsem ji teprve minulí týden a hreozně mě baví! Lepší hra už není!!!

  3. Přemýšlím o koupi. Jde tam si toho koně, o kterého se staráš, vyrobit?(Jakože vybrat barvu, plemeno, pohlaví, jméno..?)

  4. hra je uzasna dostala jsem ji teprve vcera je suprrrrrrmegaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a je to nej hra s konmi kterou znam!!!!!

  5. Je to vvvvvýýýýýýýýýýbbbbbbboooooooorrrrrrrrnnnááááááááá hra hraju ji furt dokola dá se někdě zdarma stáhnout i první díl? Poraďtr plis

  6. ta hra je dobrá sice uz mě trošku nebavi ale je dobra.ps:miluju mmmmmmmmmoooooooooooocccccccccccc koně!!!

  7. no je to dobrá hra. je dobře graficky udělaná a příběh je poutavý, jediné dvě chybičky, kterou schledávam jsou, že i když je ve stáji více koní, mít hříbě a cvičit ho a pak na něm jezdit nemůžu, to za 1. a za 2. prostor na vyjížďky je, řekla bych, že je velmi malý a málo členitý, je tm pár her, ale nic víc a brzy se to okouká a už mě to pak nebaví.

  8. hele ty kikinkasi drš hubu za 1.mas trapny jmeno za 2.jsem černoška a za 3.se vsadim ze neumis ani jezdit na koni ses luzr.hnuse nechutnej.

  9. Prosím vás na jakých stránkách jste tu hru viděli na jakých stránkách.kdyby jste mi odepsali a napsali kde jste tu hru viděli tak by jste byli hodní moc.

  10. Ty Kikinkaso s vikousou jate hodně hloupé a nic neumítde a od teĎ budete psát jen to co vám poručím jásný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.