Kůň Šimon

Teď přichází ta pravá online hra na odreagování. Kůň Šimon má úkol sebrat všechny podkovy v co nejkratším čase. Splnění úkolu není na první pohled zrovna jednoduché, ale občas narazíte na kukuřici, jablko nebo mrkev, které Vám práci usnadní. Tato online hra mě zabavila na poměrně dlouhou dobu. Logické hry s koňmi jsem hledal pěkně dlouho.

67 thoughts on “Kůň Šimon”

  1. Přikláním se k těm, kterým se sice hra líbí, ale zároveň mě mrzí, že je stažená z Ponny Clubu. Přijde mi to tak trochu neprofesionální, ale to je konec konců Vaše věc.

  2. NEJDE MI TO ZOBRAZIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JINAK JE TO SUPER HRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. NEJDE MI TO ZOBRAZIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JINAK JE TO SUPER HRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. Nejde To ZobraZit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. nejde mi to zobrazit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. bohužel ale tato hra mi nejde zobrazit ale to skoro nikomu jak to čtu 🙁 škoda mohla byt zajímavá

  7. škoda že ta hra nejde hrát ale vlastně de ale musí se to nainctelovat mě bi to šlo ale neumímto nainctelovat

  8. no tak tohle je pro mrnata a navic mne je deset a lepsi jsou hry pro divky tam jsou lepsi hry a tady maj sami stary tam maj od nejnovejsich po nejstarsi no tak co je lepsi vy tady stracite cas ja du pric tady je to nuda cus vy blbky ha ha ha :0

  9. Mě to nejde zapnout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. hele ale vazne to je fakt blbost nejde to spustit proto sem asi nikdo nechodi protoze je to delani jak pro blbce to je jak naschval

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.