Koňské dostihy

Osobně mám tuto online hrou s koňmi velice ráda. Vašim úkolem je zde vyhrát klasický závod s překážkami. Jako správný jokej si můsíte nejdříve vybrat toho správného koně podle jeho vlastností. Pak již následuje samotný závod, při kterém musíte dbát na několik důležitých věcí. První z nich je určitě správně rozvrhnout energii Vašeho koně. Tu ovlivňujete šipkami dopředu a dozadu. Čím více držíte šipku dopředu, tím je Váš kůň rychlejší, ale zato mu dochází rychleji energie. Druhá důležitá je věc je skákání přes překážky. V případě, že nebudete provádět skoky precizně, může Vás to velice zpomalit. Samotné skákání se provadí stiskem mezerníku.

35 thoughts on “Koňské dostihy”

  1. sory je to ta nejblbejší hra zmenila sem nazor vaše nikolka nová 🙂 a ještě miluju te toní

  2. Ta hra mi jde nejvíc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Ta hra mi docela jde ale když spadnu tak se to hodně spomalí.Ale jinak dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý………………………….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.