Koňské dostihy

Osobně mám tuto online hrou s koňmi velice ráda. Vašim úkolem je zde vyhrát klasický závod s překážkami. Jako správný jokej si můsíte nejdříve vybrat toho správného koně podle jeho vlastností. Pak již následuje samotný závod, při kterém musíte dbát na několik důležitých věcí. První z nich je určitě správně rozvrhnout energii Vašeho koně. Tu ovlivňujete šipkami dopředu a dozadu. Čím více držíte šipku dopředu, tím je Váš kůň rychlejší, ale zato mu dochází rychleji energie. Druhá důležitá je věc je skákání přes překážky. V případě, že nebudete provádět skoky precizně, může Vás to velice zpomalit. Samotné skákání se provadí stiskem mezerníku.

35 komentářů u „Koňské dostihy“

  1. sory je to ta nejblbejší hra zmenila sem nazor vaše nikolka nová 🙂 a ještě miluju te toní

  2. Ta hra mi jde nejvíc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Ta hra mi docela jde ale když spadnu tak se to hodně spomalí.Ale jinak dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý………………………….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.