Koně a poníci


V této online hře můžete závodit s poníkem proti počítači nebo kamarádovi. Úkolem je nasbírat co nejvíce bodů a to přeskakováním přes různé překážky. Každý karambol Vás nepříjemně zpomalí, takže si dejte pozor. První hráč ovládá hru pomocí písmen A (zpomalení), S (zrychlení) a Mezerník (pro skok). Pokud budete hrát se živým protivníkem, tak druhý hráč ovládá tuto koní hru šipkami doleva, doprava a Enter je pro skok. Doufám, že si užijete u této hry s poníkami hodně srandy.

47 thoughts on “Koně a poníci”

 1. já mám doma 10 fríských koní pak 20 poníků 5koček 4 psy 1 krávu a tele 4 kozy a ktomu mám ještě
  10 velkých koní a ta hry je docelá dobrá

 2. Mě to vůbec nebavilo,protože to dlouho načítá a já jsem nikdy neviděla takové barevné koně kdo to pane bože vymyslel!je to prostě blbina mě baví hry třeba Star Stable podzimní nebo letní jezdci a ještě mě baví další má hra Starshine 1.díl
  ahojky Klára Balcarová

 3. Je to kravina světa!Kdo tohle mohl vymyslet!Za a)strašně dlouho se načítá,za b)jsou tam barevný koně(což vůbec,ale opravdu vůbec není)a za c)když se závodí mezi těma(divokejma) koňma tak nejsou vidět ty bílý koule!No prostě hrůza celého světa!

 4. No tak to máš pravdu Klára Balcarová že je to blbina a riadna fakt kto to vymyslel to ja neviem ale je to fakt tarápna hra a až moc trápne a ja ani neviem ktorá som bola.

 5. no je tady ta hra dost nudna kdo říká že je super tak at si to říká mě je to fuk protože jsem teprve v 8 třídě

 6. ahoj p ten nazov mi hovori ze to bude vinimocna hra onikov milujem uz ten nazov mi hovori ze to bude najlepsia hra co to hovorim to je najlepsia hra

 7. dost blba hra proto protože nevim jak seto hraje ale stejne i gdibich to vjdela tak jeto stejne volovina

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.