Horse Jumping 2

Horse Jumping 2 je příjemná koňská hra, ve které opět zdoláváte překážky. Jakmile se Vám po spuštění hry podaří proklikat úvodními nastaveními, objeví se před Vámi nádherně vypadají trať s několika překážky. V prvním kole jich je tuším 40. Některé překážky jsou za sebou velmi blízko, proto je důležité držet správné tempo cvalu. Za skvělý zážitek ze hry a potažmo celé hratelnosti můžeme poděkovat nápaditému 3D zobrazení, které představuje na poli s hry s koňmi příjemné překvapení.

hry koně

33 thoughts on “Horse Jumping 2”

  1. perfektni hra ja jsem un na 2 koni na 1 sem udelala vsechni prekazky a na 2 zatim jenom v 1 kole urcite si ji skuste je to dobra hra mate tam na viber 3 kone ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))je to moc moc moc pekna hra

  2. Ahoj mám rada kone a túto hru by som si chcela zahrať ak sa to dá tak prosím zariadte to aby som mohla hrať ale ak sa to nebude dať zariadiť tak to nechajte proste tak ale bola by som rada keby sa to dalo tak budte taký dobrý a postarajte sa aby som mohla túto hru hrať tak na kolená prosííííííííííím pekne prosím alebo môžu to byť aj iné hry ak sa bude dať tak prosim.A inak my máme už 30 koní a ocino už založil stajňu a moje kamarátky sem chodia jazdiť.Tak prosim aby ste tu hru dali tak aby som mohla hrať Tak ďakujem.

  3. Ahoj mám rada kone a túto hru by som si chcela zahrať ak sa to dá tak prosím zariadte to aby som mohla hrať ale ak sa to nebude dať zariadiť tak to nechajte proste tak ale bola by som rada keby sa to dalo tak budte taký dobrý a postarajte sa aby som mohla túto hru hrať tak na kolená prosííííííííííím pekne prosím alebo môžu to byť aj iné hry ak sa bude dať tak prosim.A inak my máme už 30 koní a ocino už založil stajňu a moje kamarátky sem chodia jazdiť.Tak prosim aby ste tu hru dali tak aby som mohla hrať Tak ďakujem.

  4. Som rada že som tuto hru našla,je VYBORNA.Poviem vám niečo.
    Volám sa tam:Vaneska
    Kona mám čierneho a som na tretej jazde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.