Černý hřebec – Film

Černý hřebec (v orig. The Black Stallion) je dobrodružný film o malém chlapci (Alec), který se spolu se svým otcem plaví na malé dopravní lodi. Dobrodružný způsob života přináší Alecovi nejrůznější příhody. Jednou při svých pravidelných toulkách narazí v podpalubí na krásného černého hřebce. Ihned se do něj zamiluje.

Celou posádku postihne strašlivá nehoda. Loď se potopí a Alec se ocitá na malém ostrůvku spolu s koňem. Musí se naučit lovit a postarat se sám o sebe. Postupně se sblíží i z divokým hřebcem a stanou se nejlepší kamarádi.

Trailer Černý hřebec

Film Černý hřebec patří ke starším, ale i přesto se mi velmi líbil. Napište nám prosím do komentářů, jestli máte zájem o další tipy na filmy, ve kterých se vyskytují koně.

23 thoughts on “Černý hřebec – Film”

  1. ano, veľmi rada by som tu uvítala ďalšie filmy, lebo neviem niektoré nájsť a rada by som si ich pozrela :/ a úžasná stránka, hneď si ju idem uložiť 😉

  2. Ahoj mam moc rada koně a tvoje stranka je uchvytna rada bych abys posilala i dalsi fylmy a videle se peknej film jmenem:Saddle the Wind je zroku 1958 ale je celkem pěknej

  3. Jasně, moc filmů neznam a proto by bylo pěkný, teda úžasný, kdybys dávala i další a mimochodem, ten film je podle knížky a i ta je skvělá.

  4. ahoj máš báječnou stránku uložím si jí a počkám až sem dáš další folmi o koních. taky jeden znám black beauty

  5. Ahoj mám moc ráda koně a mám jednoho svího a dospělího koně starám se onho:)ta stránka je moc smutana protože,neviděl :O

  6. a toto jemuj kun vi jste fakt blazni píšete samí nesmisli chodím do 9.třídi jsem starší než vi

  7. Ahojky, můžu se zeptat jestli je ten film v češtině nebo v jiném jazyce??? Díky za odpověd. JO a chci abys přidávala filmy sem díky za optávku :)))

  8. Film Černý hřebec se mi velmi líbíl.A taky mě překvapila hudba na kterou jsme tančily v baletě na vystoupení (jmenovalo se to POSVÁTNÁ).Mám zájem o další tipy na filmy,ve kterých se vyskytují koně.

  9. moc se mi tvá stánka libí..strašně ráda bych skoukla i jiné filmy vážně moc pěkný koně mám vlastně od narození a tet mám svoji velkopolská kobylka -6 let. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.